top of page

REGISTRACE

POLOVÍLY

Hráč

Přezdívka(Ta, pod kterou budete vystupovat na chatu a kterou budeme uvádět u postav)

Kontakt(Nejlépe email, na kterém jste nebo který často kontrolujete – pokud to není ten, ze kterého budete registraci posílat)

Zkušenosti(Zkuste tak ve stručnosti charakterizovat Vaše zkušenosti s RPG – nováček, začátečník, pokročilý, cca jak dlouho hrajete)

Postava

Jméno a příjmení: (Bezejmenné a anonymní postavy tu opravdu nevedeme, jméno se může odvíjet od místa, kde se polovíla narodila, pokud ve Fiplinu nebude výjimečné spíše lidské jméno, pokud žije ve vílí říši, může mít zase spíše jméno podobné vílím. U polovíl není nezvyklé, že nemají příjmení a pokud je jedním z rodičů vznešená víla, tak určitě nebude mít jméno rodu vílího rodiče. I tady můžete využít generátor – zde)

Věk: (Polovíly stárnou stejně jako lidé, až na některé výjimky a pokud neprojdou rituálem, tudíž to berte v potaz)

Druh: (Polovíly mají celkem tři druhy – Kathari, Katoteros, Katakritéos)

Poddruh: (Vyplňujte pouze u Kathari)

Království: (Jde o království, kde se víla narodila, nikoliv nutně o to, ve kterém v současné době žije)

Postavení/zaměstnání: (Každý se musí nějak živit, někdo se živí poctivě, někdo krade, ale každý si musí obživu nějak zajistit, tudíž i vaše postava – návrhy můžete najít zde)

Citát: (Krátká věta, kterou má Vaše postava v oblibě, nějaké její pořekadlo, nebo citát, co jí vystihuje, jedna delší věta, nebo dvě krátké – anglicky)

Píseň: (Libovolná nezabraná píseň, která nějak vystihuje vaši postavu nebo je s ní spojená. Zkontrolujte si, jestli už ji nemá někdo u jiné postavy ve vláknu na discordu. Posílejte buď jako odkaz na YouTube nebo ve formátu mp3 jako přílohu mailu)

 

Vzhled: (Každá polovíla má nějaké zvláštnosti, některé mají určité znaky poděděné po svém vílím rodiči. Povinné pro Perittos, Katoteros, Katakritéos.) - minimálně 150 slov

 

Povaha: (Jak se postava chová, jaká je, jak reaguje v určitých situacích, co má a co nemá ráda, jak vychází se svým okolím, představivosti se meze nekladou, nezapomínejte, že každý má dobré i špatné vlastnosti, zároveň pamatujte, že za postavu budete hrát vy, tak si jí uzpůsobte tak, abyste neměli problém za ni vystupovat) – minimálně 300 slov

 

Dovednosti: (Každý něco umí, boj, etiketa, tanec, zpěv, kresba, šití, lov, jízda na koni a spoustu dalších, vyhněte se samozřejmě dovednostem, které tu nikdo mít nemůže, například psaní všemi deseti určitě nehrozí) - minimálně 150 slov

 

Rodina a blízcí: (Nikdo se tu nevzal z ničeho, tudíž jména a krátký popis rodičů a sourozenců, i když je třeba vaše postava nezná, jsou nutností, klidně uveďte i prarodiče či blízké osoby, nejlepší přítel, manžel, druh - u každého pak jméno, vztah, který k vaší postava má, ideálně třeba na jednu nebo dvě věty k jednomu, u vílího rodiče nezapomeňte na druh či poddruh víly; pokud uvádíte už existující postavu, nezapomeňte se domluvit s hráčem dané postavy; nezapomínejte na charakteristiku jednotlivých ras, pokud chcete výjimku nebo zvláštní úpravy, domluvte se s adminy)

 

Historie: (Kde se postava narodila? Měla šťastné dětství, nebo se o ni nikdo nestaral a musela se protloukat sama? Dohlížel na ní někdo nebo si našla přátele? Měla převzít rodinné jmění? Okradla někoho důležitého? Utíkala z domova? Jak se setkala se svým nejlepším přítelem? Byla zasnoubená? Jak se naučila některou ze svých dovedností? Takové a spoustu dalších otázek můžete a měli byste v historii zodpovědět, měl by to být náčrt toho, co má postava za sebou a čím si prošla. Minimum berte s rezervou, registrace pod minimem budou vráceny, ale pokud bude u staré postavy napsané jen minimum, může se vám vrátit i to. Nelze staletí vývoje shrnout jen do těch pár set slov) - minimálně 300 slov

Zajímavosti: (Něco, co se nevešlo do žádné z kolonek – jizvy, tetování, cejch nebo třeba jen zvláštní záliby, strachy, zvířata či zbraně, které vaše postava vlastní)

 

Magie: (Vyplňujte pouze u Kathari a společně s jedním druhem magie sem uveďte i zda vaše polovíla ovládá mentální štít či přemisťování – pouze u Ischyros; druh magie se logicky odvíjí od magie, která náleží království, ze kterého pochází vílí rodič. Body magie, a tedy její rozsah určují admini dle stejného vzorce, můžete navrhnout, co chcete, aby vaše postava ovládala v nějakém rozsahu nebo se s adminy předem domluvit, ovšem admini mají výhradní právo v tomto rozhodovat. Kromě magie navrhněte i zaměření, které pro svou vílu chcete, mělo by se odvíjet od celkové registrace a vaší postavy, admini ovšem mají konečné slovo v tom, jaké zaměření vám určí. Přehled magie zde.)

Faceclaim: (Jméno osoby, jejíž vzhled používáte, zkontroluje si, jestli už jí už někdo nevyužil či nemá v plánu využít - tady)

Fotky: (1 barevná fotka na ikonku do seznamu obyvatel, 1 barevná fotka na ikonku do banky, 3 fotky na profil – obě musí být barevné, přinejhorším zvládneme i černobílé, ale ne kombinaci, fotky by k sobě měly ladit, 2 aesthetic obrázky, které jsou s postavou nějak spojené nebo ji vystihují a ladí spolu, fotky posílejte POUZE jako odkazy v textu registrace)

Vyplněnou registraci zasílejte na email: otherkion@gmail.com

!Registraci posílejte jako text mailu, nikoli jako přiložený soubor!

Odesláním registrace prohlašujete, že jste si přečetli pravidla a zavazujete se k jejich respektování.

!Admini si vyhrazují právo změnit fotky za podobné kvůli celkovému vzhledu profilu!

Vaší registraci zkontrolujeme a zveřejníme, co nejdříve a pokud jste ještě nebyli za námi na chatu, tak je čas, abyste se zastavili.

bottom of page