top of page

REGISTRACE

ČARODĚJKY

Hráč

Přezdívka(Ta, pod kterou budete vystupovat na chatu a kterou budeme uvádět u postav)

Kontakt(Nejlépe email, na kterém jste nebo který často kontrolujete – pokud to není ten, ze kterého budete registraci posílat)

Zkušenosti(Zkuste tak ve stručnosti charakterizovat Vaše zkušenosti s RPG – nováček, začátečník, pokročilý, cca jak dlouho hrajete)

Postava

Jméno a příjmení: (Bezejmenné a anonymní postavy tu opravdu nevedeme. Zároveň nezapomínejte na to, že čarodějky určitě nebudou mít typická lidská jména a asi budou mít méně znělá než víly. Příjmení se odvíjí od toho, k jakému klanu čarodějnice patří. Pro inspiraci můžete využít generátor – tady)

 

Druh: (Máte na výběr ze dvou druhů – Železozubé a Crochanky - pro zopakování klikněte sem)

 

Věk: (U první postavy max. 500 let, další postava může být starší, ale dbejte na to, abyste dokázali její vývoj a život nějak popsat)

 

Klan: (Pouze u Železozubých – Černozobé, Modrokrevné a žlutonohé)

Postavení v Kruhu: (jen u Železozubých, vypsané možnosti máte v rámci reálií, zároveň si také zjistěte, zda už tu neexistuje kruh s podobným věkovým rozpětím) 

 

Postavení/zaměstnání: (Vyplňujte jen u Crochanek, pro inspiraci se můžete podívat sem)

 

Království: (Jde o království, kde se čarodějka narodila, nikoliv nutně o to, ve kterém v současné době žije. U Železozubých to bude vždy Dyribthan, u Crochanek zpravidla Gretlip)

 

Citát: (Krátká věta, kterou má Vaše postava v oblibě, nějaké její pořekadlo, nebo citát, co jí vystihuje, jedna delší věta, nebo dvě krátké – anglicky)

Píseň: (Libovolná nezabraná píseň, která nějak vystihuje vaši postavu nebo je s ní spojená. Zkontrolujte si, jestli už ji nemá někdo u jiné postavy ve vláknu na discordu. Posílejte buď jako odkaz na YouTube nebo ve formátu mp3 jako přílohu mailu)

 

Vzhled: (Má postava nějaké zvláštnosti, které nejsou na první pohled vidět? Jizva, zvláštní znamínko, cokoliv, co není na postavě na první pohled vidět) - minimálně 150 slov – nepovinné

 

Povaha: (Jak se postava chová, jaká je, jak reaguje v určitých situacích, co má a co nemá ráda, jak vychází se svým okolím, představivosti se meze nekladou, nezapomínejte, že každý má dobré i špatné vlastnosti, zároveň pamatujte, že za postavu budete hrát vy, tak si jí uzpůsobte tak, abyste neměli problém za ni vystupovat) – minimálně 300 slov

 

Dovednosti: (Každý něco umí, boj, etiketa, tanec, zpěv, kresba, šití, lov, jízda na koni a spoustu dalších, vyhněte se samozřejmě dovednostem, které tu nikdo mít nemůže, například psaní všemi deseti určitě nehrozí. Stejně tak se přizpůsobte i druhu čarodějnice, protože v Dyribthanu nebo v Gretlipu jsou jiné podmínky) - minimálně 150 slov

 

Rodina a blízcí: (Nikdo se tu nevzal z ničeho, tudíž jména a krátký popis rodičů a sourozenců, i když je třeba vaše postava nezná, jsou nutností, klidně uveďte i prarodiče či blízké osoby, nejlepší přítel, manžel, druh - u každého pak jméno, vztah, který k vaší postava má, ideálně třeba na jednu nebo dvě věty k jednomu; pokud uvádíte už existující postavu, nezapomeňte se domluvit s hráčem dané postavy; nezapomínejte na charakteristiku jednotlivých ras, pokud chcete nějakou výjimku a zvláštní úpravy, domluvte se s adminy)

 

Historie: (Kde se postava narodila? Vychovávala ji matka nebo celý kruh? Jak probíhal její trénink? Kdy se dal dohromady její kruh? Byla v Průsmyku nebo se spíš potlouká po Dyribthanu? Jak se naučila některou ze svých dovedností? Takové a spoustu dalších otázek můžete a měli byste v historii zodpovědět, měl by to být náčrt toho, co má postava za sebou a čím si prošla. Minimum berte s rezervou, registrace pod minimem budou vráceny, ale pokud bude u staré postavy napsané jen minimum, může se vám vrátit i to. Nelze staletí vývoje shrnout jen do těch pár set slov) - minimálně 300 slov

 

Zajímavosti: (Něco, co se nevešlo do žádné z kolonek – jizvy, tetování, cejch nebo třeba jen zvláštní záliby, strachy, zvířata či zbraně, které vaše postava vlastní)

Faceclaim: (Jméno osoby, jejíž vzhled používáte, zkontroluje si, jestli už jí už někdo nevyužil či nemá v plánu využít - tady)

Fotky: (1 barevná fotka na ikonku do seznamu obyvatel, 1 barevná fotka na ikonku do banky, 3 fotky na profil – obě musí být barevné, přinejhorším zvládneme i černobílé, ale ne kombinaci, fotky by k sobě měly ladit, 2 aesthetic obrázky, které jsou s postavou nějak spojené nebo ji vystihují a ladí spolu, fotky posílejte POUZE jako odkazy v textu registrace)

Vyplněnou registraci zasílejte na email: otherkion@gmail.com

!Registraci posílejte jako text mailu, nikoli jako přiložený soubor!

Odesláním registrace prohlašujete, že jste si přečetli pravidla a zavazujete se k jejich respektování.

!Admini si vyhrazují právo změnit fotky za podobné kvůli celkovému vzhledu profilu!

Vaší registraci zkontrolujeme a zveřejníme, co nejdříve a pokud jste ještě nebyli za námi na chatu, tak je čas, abyste se zastavili.

bottom of page