top of page

Boj o trůn

Ať už tento okamžik některé víly vyhlížely s nadějí na lepší zítřky doufajíce ve změnu nebo se tohoto dne obávaly, nic ho nemohlo urychlit ani oddálit. Přesto byl tu, den, který zahajoval to, na co se už desetiletí připravovali všichni dědicové a hlavně kněžky všech království, které měly být v tomto roce hlavními aktérkami. Nástupnický rok, boj o trůn. Přesně tohle období, které nejspíše současná Královna říše víl zrovna nevyhlížela s velkou dávkou optimismu a nadšení, přišlo a stejně tak se blížila chvíle, kdy bude muset chtě nechtě předat korunu i žezlo, které si nezasloužila, do rukou někoho, kdo věděl o vládnutí méně než ona, ovšem tohle místo si vybojoval. Odbytím půlnoci v den 250. narozenin nejstaršího z dědiců se celý tenhle kolotoč událostí a zvratů započne, ať už jsou dědicové připraveni či nikoli. Osud celé říše tak v tento okamžik stráží šestice kněžek, která se na tento okamžik připravovala a chystala dlouhou dobu. Spřádání plánů, vymýšlení úkolů a těch správných kliček, jak otestovat všechny dědice a zjistit, kdo z nich je doopravdy hoden toho, aby usedl na trůn a stal se jejich právoplatným zástupcem.

Ani věk, ani síla nemusí určovat, kdo zůstane stát jako poslední. Bude to snad nejstarší, který měl sice nejvíce času na to, se připravit, ale vyrůstal v království, jehož vláda se od ostatních tak velmi liší? Nebo nejmladší, který sice zarputile studuje a snaží se zlepšovat, ale často přecení vlastní síly, což mu může být osudným? Či se snad své šance chopí současná princezna, kterou její matka nechala strážit a skrývala jí po většinu jejího života? Zvítězí snad ten, kdo o to ani nestojí a raději se zaměřuje na vlastní říši, ačkoliv by mohl prospět všem vílám, ale možná zasáhnout i do života mimo vílí říše? Usměje se snad štěstěna na toho, kdo po výhře touží, ačkoliv ho jeho otec ani lid jeho království v téhle myšlence nepodporuje? Možná překvapí dědička prvního vítěze v souboji a překoná dobu vlády svého předka? Všichni mohou nakonec získat korunu, ovšem to ukáže až čas, který ale není neomezený. Kdo tedy nakonec nahradí Denegis na jejím vyhřátém místečku, které nezískala ani zdaleka podle pravidel Dohody šesti?

Co tě čeká a nemine?

  • Souboj, ve kterých budou testovány schopnosti a vlastnosti dědiců, aby se ukázalo, kdo je hoden stát se králem. Samozřejmě celá akce bude ukončena korunovací.

  • Dědice samozřejmě spoustu nervů, ale i zábavy, zatímco na přihlížející v některých krocích čeká především ta zábava a napětí, kdo nakonec zvítězí.

50850686a9178d30da61d301e517bfce.jpg

Pravidla

  • Účastnit se můžou jen dědicové a jejich účast je automatická, pokud se však se svou postavou účastnit nechcete, napište adminům a po domluvě to bude bráno tak, že dědic ze souboje odstoupil. Tento krok už nelze vzít zpět.

  • V některých krocích se aktivně musí účastnit kněžky. V případě jejich neobsazení hráčem, budou hrány osudem.

  • Některé úkoly mohou být v rámci jiných akcí, jiné budou mít své vlastní vlákna a děj. Účastníci budou vždy zavčasu upozorněni na začátek úkoly a na datum, kdy musí být splněn. Neúčast na úkolu se automaticky počítá jako jeho nesplnění, a tudíž vyloučení z boje o trůn.

  • Za každý úkol, kterého se dědic zúčastní bez ohledu na výsledek, získá jeden bod schopnosti a odznáček. 

VAROVÁNÍ: Postavy mohou být zraněny, zmrzačeny nebo proklety, či jinak zasaženy osudem.  

1. úkol - xXx

bottom of page